programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația P.ta Natiunii(L104)
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
104 104A 107R 110C 110R 116R 121 406R | Gara | 04:43 05:23 05:50 05:51 05:53 05:58 Intre 6 si 8 la 5 min. Intre 8 si 12 la 10 min. |
107E | Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:43* |
111A | Gara -> Paclisa(sus) | 05:50 06:50 12:20* 13:20 14:20 16:00 17:30 19:10 21:00 |
111 | Gara -> Paclisa | 05:15 08:00 10:30 23:35 |
113 | Gara -> Garoafelor -> Oarda de Sus | 05:15 05:30 05:55 06:45 07:00 07:50 09:15 10:30 12:10* 12:20 13:20 14:20 14:25* 15:30 16:00 16:15 17:00 18:30 20:15 21:15 22:30 23:35 |
114B 114M | Apulum | 06:38 14:36 |
305A 306A 402A 403A 501A | Autogara | 06:01 06:04 06:11 07:21 07:25* 07:34 |
*Circulă doar în perioada școlii **Circulă doar în perioada vacanțelor școlare | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
104 104A 107R 110C 110D 116R 121 406R | Gara | 00:06 04:53 05:23 05:51 05:53 Intre orele 6:00 si 22:00 din 10 in 10 minute. 22:03 22:18 22:22 22:43 22:58** 23:03** 23:23 23:43 |
111A | Gara -> Paclisa(sus) | 16:00 19:10 |
111 | Gara -> Paclisa | 05:15 06:05 08:00 10:15 13:15 22:30 |
113 | Gara -> Garoafelor -> Oarda de Sus | 05:15 06:00 08:00 10:30 13:15 16:00 18:00 19:30 21:00 23:35 |
114B | Apulum | 22:43 |
402A | Autogara | 06:04* |
*Circula numai SÂMBĂTĂ **Circula numai DUMINICĂ |